576

sesli Siteler

sesli siteler

SesliYoutube. Com, Türkiye’nin ilk, ücretsiz kameralı sesli chat, canlı görüntülü sesli sohbet, seslisohbet, seslichat, Sesli siteler, mobil sohbet chat, Tanışma, ve eğlence sitesi.

Sitemiz sesliyoutube artik sizlere daha yakin.

Seslichat seslisohbet

SesliyoutubeSeslichat seslisohbetSeslichat seslisohbet, Sesliyoutube

sesliyoutube harikalar diyari

MobilSohbet ve sesli kamerali sohbet hizmeti vermekten fazlasi burda.

mobilsohbet Bayanlar ile Seslisohbet, www.sesliyoutube.net Türkiye’nin En Büyük Sesli Sohbet Mobil Sohbet Mobil Chat ve Sesli Chat Sesli Siteleri

Bayanlar ile seslisohbet, Sesli Sohbet – SesliYoutube.net, Sesli Sohbet, Sesli Chat, Mobil Sohbet, Sesli Siteler, Sesli
Kısa isim önizlemesi: www.sesliyoutube.net/sesli-sohbet/

Bayanlar ile Seslisohbet

Seslimobil, Sesli sohbet, seslisohbet, seslisohbet.net

http://sohbet.seslisohbet.com

http://sohbet.seslisohbet.com

mobilsohbet Bir sesli sohbet hikayesidir. Yıl 2003 bir sebebden dolayı memleketten uzaklaşarak gurbet ellere gitmiş biri olarak orada yaşadığım sesli sohbet le tanışma yıllarım ve anılarımdan bir kesit paylaşacağım.

Sesli Siteler

Dediğim üzere yıl 2003 ; sesli siteler gurbet elde çalışmaya başlamıştım. Uzaklık ve gurbet özlemi o zamanlarda iletişim araçlarının bu denli yaygın olmaması beni seslisohbet le tanıştırmıştı. – See more at sesliyoutube

Sesliyoutube.com sitemiz içerisinde bulunan sohbet chat programı bugüne  kadar sadece bilgisayar ile kulllanılıyordu.

Yıl 2015 herkesin bir akıllı cep tefefonu bulunmakta, bu durumda  seslichat site sahipleri buna duyarsız kalmamalıdır.

Yenilikleri tekip etmek sizleri ileriye götürür. Cep telefonları ile seslisohbet sitelerine girilebilmesi için yeni bir algoritma  yazdırılması gereklidir. Şu durumda bu algoritmanın fiyatı çok yüksektir zamanla bunun düşecegine  inanıyorum.

Siterlerimizi mobil uyumlu hale getirerek mobil kullanıcıları kendimize yaklaştırabilirsek  sesli sohbet inanıyorum ki tekrardan eski popülerliğine  kavuşacaktır. Günümüzde bu sistem popülerliğini yitirmiş gibi görünmektedir.

Android  telefonlar bilgisayarların yerini almış durumdadır bu nedende  android telefonlara özel  uyumlu mobil chat sistemini hayata geçirmek gerekliliğini görüyorum.

Umarız en kısa  zamanda tüm siteler mobil chat kullanımına uyum sağlarlar.

– See more at: http://www.sesliyoutube.com

Ankara Sesli mobilsohbet Anlamlı Sözler askindan ölsemde ask manyagi oldum ask ve delikanli Atasözleri ayrılık mesajları aşk şiirleri bakire sohbet beni bende bitirdin benim adim ask,

benim yarim biliyorum gideceksin canimi aldin dostluk mesajları efsane sözler gülmek gün gelecek Hayat seni yudum yudum içerim indirsesli indir sesli izmir sesli sohbet Kameralı sohbet sendemi seni seviyorum sesli chat seslichat

seslidünya sesli dünya Seslimekan.net sesli mekan seslisohbet Sesli Sohbet Sesli sohbet siteleri Sevgiliye Mesajlar sohbet teklif mesajları yalnızlık

Yalnızlık Mesajları yaraliyim yasakları koy yeni ask Özlem mesajları Özlem mesajlarımız özgün şiir İstanbul Sesli Sohbet – See more at: http://www.seslisohbet.com/

1. Sesliyoutube.com İlk defa giriş yapıyorum ne yapmam gerekiyor ?

Mobil sohbet Sitemize ilk defa giriş yapanlar tek sefere mahsus olmak üzere speakychat active-x eklentisini indirmeleri gerekmektedir.Eklentiyi indirmek için yazının sonundaki active-x indir linkine tıklayınız ve eklentiyi indirdikten sonra kurulumu yaparak

internet explorer, mozilla, opera, yandex tarayıcıların’dan birisini kullanarak sohbet odalarına bağlanabilirsiniz ( chromeden giriş yapamazsınız, google chrome speakychat eklentisinde hata var bu nedenle çalışmamaktadır )

2.Chromeden Neden Giriş Yapamıyorum ?

2015 yılı itibariyle değişen speakychat sistemi sebebiyle chrome speakychat eklentisi güncellenmemiştir bu nedenle siteye giriş yaparken bu tür sorunlar ile karşılaşmaktayız.

Chrome girişleri aktif edildiği taktirde tekrardan sitemizden bir duyuru ile sizlere bildirilecektir.

3.Windows 10’da internet explorer’den giriş yapamıyorum bu sorunun çözümü nedir ?

Bir çok kullanıcının en büyük sorunu yeni aldıkları bilgisayarda windows 10 yüklü olması ve bu sistemden sesli sitelere giriş yaparken internet explorer’in speakychat’i görmemesinden kaynaklanmaktadır,

windows 10’da yeni sistem explorer yüklü olduğundan sistemimiz yeni sürüme göre güncellenmemiştir bu nedenle windows 10 kullanan değerli misafirlerimizin mozilla firefox kullanarak sohbet odalarımıza bağlanmayı denemeleri önemle rica olunur.

4. Mobil Sohbet Odalarında Nasıl Görev Alırım ?

MobilSohbet odalarımızda görev almak için sürekli olarak online olmanız gerekmektedir veya günün belirli bölümlerinde siteye giriş yapabilmeniz gerekmektedir aksi taktirde ne zaman istersem ozaman girerim diyorsanız ücretli olarak görev alabilirsiniz.

Fakat online süresi yüksek olan birisi iseniz hiç bir ücret ödemeden görev alabilir ve sitemizdeki kullanıcılar ile özel sohbet, birebir sohbet ve kameralı sohbet imkanlarından faydalanabilirsiniz.

5.Sitenizde oda sahibi olmam için ne yapmam lazım !

mobilsohbet Sitemizde yer alan vip odalardan birisine sahip olmak için sitemize 5 arkadaşınızı davet etmeniz yeterli olacaktır, 5 kişiyi davet eden her kullanıcı vip oda+görev+ yönetici olma özelliğine sahip olabilir.

Ayrıca oda ve görev alan oda sahipleri istedikleri kişilere ücretsiz veya ücretli olarak görev satışında bulunabilirler.Yaptıkları görev satışların’dan %50 kar edeceklerdir.Sizlerde hem kazanmak hemde kazandırmak istiyorsanız bu fırsat tamda size göre.

http://www.sesliyoutube.com

Sesli sohbet | Seslisohbet.net, Sesli Sohbet, seslisohbet,

seslisohbetler

sesliyoutube.com

sesliyoutube.com seslisohbet, sesliyoutube

sesliyoutube.com sesliyoutube, sesli youtube

sesliyoutube.net Tanisma,sohbet,oyun,eglence

Sohbet odaları, bizlerin asıl girdiği odalardır. Sesli sohbet’i yaptığımız, girişi bizlere sağlayan bu odalar olmazsa girecek bir sesli sohbet platformu olmaz ve sohbet yapamayız.

Buda bizleri haliyle üzer.

Bu odaların özellikleri saymakla bitmez, sesli konuşma, mik alma, kamera açma, özel oda davetiye, karşılıklı sesli görüşme ve daha bir çok fazlası mevcut.

Sitede online olan kişilerle görüşme, özel yazışma, rahatsız eden biri olduğunda siteden uzaklaştırma ve daha bir çok fazlası siz değerli misafirlerimize sunuluyor.

2005’den beri var olan bu odalar ile kullanıcılarımıza hizmette sınır tanımıyoruz.

Sadece 1 tane oda olmadan farklı farklı odalar içerisine geçiş yaparak farklı konsept içerisinde keyif dolu vakitler geçirebiliyorsunuz. Sitemiz olan sesliyoutube sizlere bu hizmetleri bedava sağlayabiliyor.

Güçlü yönetim ekibi ile ve yaklaşık 2.000 küsur üye sayımızla çevrimiçi sohbet olanağını odalarımız ile birlikte sizlere sağlamaktayız.

Yapmanız gereken sadece odalarımıza bağlanmak ve yeni insanlarla görüşüp onlarla tanışmaktır. Oyundan eğlenceye, Sohbet’ten, dua’ya bir çok hizmet sizlere sağlanacaktır.

Giriş yaparak sizlere anlatmış olduğumuz tüm özellikleri ve tüm sohbet odalarımızı sesli youtube sitemizde rahat bir şekilde görecek ve bu durumdan güzel bir mutluluk duyacaksınız.

Sesliyoutube
sesliyoutube

sesliyoutube.com sesliyoutube

Kurallar, kural hayatımıza, yaşantımıza konulan bir zorunluluktur. Bu zorunluluğa uymak tamamen bizlerin elinin altındadır.

Kurallara uymak bizlerin yaşam tarzında yapması gerekenleri biraz daha kısaltarak uymamızı gerektiriyor. Örneğin ulu orta bir yerde sigara içememek buna örnektir.

Bu kurallara günümüzde uymazsak kendimizden geçerek neler yapacağımızı aklımızdan şimdiden geçirebiliyoruz.

Bu kurallar bir çok yerde mevcuttur. İnsanlarımızın güzel bir yaşantısı olması açısından uymamız her açıdan daha iyi olacaktır.

Aynı şekilde internet ortamında günlük yaşantımızda mutlaka her zaman internet elimizin her anında mevcut.

Gerek telefonlarımız gerek bilgisayarlarda hemen hemen bütün işlerimizi mobil cep ile yapıyoruz. Bunun yanı sıra sohbet sitelerine giriş yapan bir çok insanımız oluyor.

Çünkü mobil sohbet siteleri real hayatta yalnız olanların vazgeçilmez en kıymetli ve en sevilen ortamı oluyor.

Aynı şekilde sesli youtube sitemiz bir sohbet sitesidir. Sitemizin insanlarına, gelen misafirlere daha hoş görülü, daha seviyeli olması açısından bazı kurallar koymuştur.

Bu kurallar küfür etmemek, argo kullanmamak ve daha bir çok şeyden ibaret oluyor.

Bu kurallara uyan kişilerimiz sesli youtube sitemizde daha rahat, daha kaliteli bir şekilde sohbetine devam edebiliyor.

Sitemizin kurallarına uymak yöneticilerimiz tarafından sunulan bir zorunluluktur.

Bu genellikle bütün sohbet ortamlarında mevcuttur. Makalemi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bayanlar ile seslisohbet, Sesli Sohbet – SesliYoutube.net, Sesli Sohbet, Sesli Chat, Mobil Sohbet, Sesli Siteler, Sesli
Kısa isim önizlemesi: www.sesliyoutube.net/sesli-sohbet/

Bayanlar ile Seslisohbet

Seslimobil, Sesli sohbet, seslisohbet, seslisohbet.net

http://sohbet.seslisohbet.com

http://sohbet.seslisohbet.com

Bir sesli sohbet hikayesidir. Yıl 2003 bir sebebden dolayı memleketten uzaklaşarak gurbet ellere gitmiş biri olarak orada yaşadığım sesli sohbet le tanışma yıllarım ve anılarımdan bir kesit paylaşacağım.

Dediğim üzere yıl 2003 ; gurbet elde çalışmaya başlamıştım. Uzaklık ve gurbet özlemi o zamanlarda iletişim araçlarının bu denli yaygın olmaması beni seslisohbet le tanıştırmıştı. – See more at: http://www.seslisohbet.com

Seslisohbet sitemiz içerisinde bulunan sohbet chat programı bugüne  kadar sadece bilgisayar ile kulllanılıyordu.

Yıl 2015 herkesin bir akıllı cep tefefonu bulunmakta, bu durumda  seslichat site sahipleri buna duyarsız kalmamalıdır.

Yenilikleri tekip etmek sizleri ileriye götürür. Cep telefonları ile seslisohbet sitelerine girilebilmesi için yeni bir algoritma  yazdırılması gereklidir.

Şu durumda bu algoritmanın fiyatı çok yüksektir zamanla bunun düşecegine  inanıyorum.

Siterlerimizi mobil uyumlu hale getirerek mobil kullanıcıları kendimize yaklaştırabilirsek  sesli sohbet inanıyorum ki tekrardan eski popülerliğine  kavuşacaktır.

Günümüzde bu sistem popülerliğini yitirmiş gibi görünmektedir.

Android  telefonlar bilgisayarların yerini almış durumdadır bu nedende  android telefonlara özel  uyumlu mobil chat sistemini hayata geçirmek gerekliliğini görüyorum. Umarız en kısa  zamanda tüm siteler mobil chat kullanımına uyum sağlarlar.

– See more at: http://www.seslisohbet.com

Ankara Sesli sohbet Anlamlı Sözler askindan ölsemde ask manyagi oldum ask ve delikanli Atasözleri ayrılık mesajları aşk şiirleri bakire sohbet beni bende bitirdin benim adim ask benim yarim biliyorum gideceksin canimi aldin dostluk mesajları efsane sözler gülmek gün gelecek

Hayat seni yudum yudum içerim indirsesli indir sesli izmir sesli sohbet Kameralı sohbet sendemi seni seviyorum sesli chat seslichat seslidünya sesli dünya Seslimekan.net

sesli mekan seslisohbet Sesli Sohbet Sesli sohbet siteleri Sevgiliye Mesajlar sohbet teklif mesajları yalnızlık Yalnızlık Mesajları yaraliyim yasakları koy yeni ask Özlem mesajları Özlem mesajlarımız özgün şiir İstanbul Sesli Sohbet – See more at: http://www.seslisohbet.com/

1. Seslisohbet.com İlk defa giriş yapıyorum ne yapmam gerekiyor ?

Sitemize ilk defa giriş yapanlar tek sefere mahsus olmak üzere speakychat active-x eklentisini indirmeleri gerekmektedir.Eklentiyi indirmek için yazının sonundaki,

active-x indir linkine tıklayınız ve eklentiyi indirdikten sonra kurulumu yaparak internet explorer, mozilla, opera, yandex
tarayıcıların’dan birisini kullanarak sohbet odalarına bağlanabilirsiniz ( chromeden giriş yapamazsınız, google chrome speakychat eklentisinde hata var bu nedenle çalışmamaktadır )

2.Chromeden Neden Giriş Yapamıyorum ?

2015 yılı itibariyle değişen speakychat sistemi sebebiyle chrome speakychat eklentisi güncellenmemiştir bu nedenle siteye giriş yaparken bu tür sorunlar ile karşılaşmaktayız.

Chrome girişleri aktif edildiği taktirde tekrardan sitemizden bir duyuru ile sizlere bildirilecektir.

3.Windows 10’da internet explorer’den giriş yapamıyorum bu sorunun çözümü nedir ?

Bir çok kullanıcının en büyük sorunu yeni aldıkları bilgisayarda windows 10 yüklü olması ve bu sistemden sesli sitelere giriş yaparken internet explorer’in speakychat’i görmemesinden kaynaklanmaktadır,

windows 10’da yeni sistem explorer yüklü olduğundan sistemimiz yeni sürüme göre güncellenmemiştir bu nedenle windows 10 kullanan değerli misafirlerimizin mozilla firefox kullanarak sohbet odalarımıza bağlanmayı denemeleri önemle rica olunur.

4.Sesli Sohbet Odalarında Nasıl Görev Alırım ?

Sohbet odalarımızda görev almak için sürekli olarak online olmanız gerekmektedir veya günün belirli bölümlerinde siteye giriş yapabilmeniz gerekmektedir aksi taktirde ne zaman istersem ozaman girerim diyorsanız ücretli olarak görev alabilirsiniz.

Fakat online süresi yüksek olan birisi iseniz hiç bir ücret ödemeden görev alabilir ve sitemizdeki kullanıcılar ile özel sohbet, birebir sohbet ve kameralı sohbet imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Sesliyoutube.com sesliyoutube seslisohbet

Sesliyoutube.com sesliyoutube seslisohbet

5.Sitenizde oda sahibi olmam için ne yapmam lazım !

Sitemizde yer alan vip odalardan birisine sahip olmak için sitemize 5 arkadaşınızı davet etmeniz yeterli olacaktır, 5 kişiyi davet eden her kullanıcı vip oda+görev+

yönetici olma özelliğine sahip olabilir.Ayrıca oda ve görev alan oda sahipleri istedikleri kişilere ücretsiz veya ücretli olarak görev satışında bulunabilirler.Yaptıkları görev satışların’dan %50 kar edeceklerdir.Sizlerde hem kazanmak hemde kazandırmak istiyorsanız bu fırsat tamda size göre.

http://www.seslisohbet.com

Sesli sohbet | Seslisohbet.net, Sesli Sohbet, seslisohbet, seslisohbetler

sesli siteler

YcmJDvh9bE1dt0-s9aubyTLrmSO-GZCID-i_LKzPE0g