569

Sesli sohbet Siteleri

Seslisohbet

Sesliyoutube.com seslisohbet, seslichat, mobilsohbet, mobilchat,

Sesliyoutube.com seslisohbet, seslichat, mobilsohbet, mobilchat,

SesliSohbet, hayatımıza ilk başlarda yazılı sistem olarak girmiştir. 2000 li yıllardan önce insanlar sohbet ihtiyacını yazılı sohbet siteleri ile gideriyordu.

Hatta oyun sistemlerinde ki kısa yazışma (Sohbet) ile de birçok kullanıcı Dünya’nın dört bir yanından katılım sağlayan insanlarla tanışma fırsatı buluyordu.

İlerleyen zamanlarda özellikle bahsettiğimiz gibi 2000 li yıllara girmemiz ile yerini sesli sohbet sitelerine bıraktı. Her ne kadar yazılı Chat siteleri şuan bile kullanılıyor olsalar da sesli sistemler ile eski cazibesini yitirmiştir.

Çünkü sesli sohbet siteleri hem sesli hem görüntülü sohbet olanağı sunduğundan insanlar tarafından daha çok tercih edilmeye başlandı. Samimiyetin daha çok sağlandığı görüntülü ve sesli sohbet siteleri ile yeni bir devrimde başladı diyebiliriz. Sesli Dünya olarak bu devrimin öncülüğünü yapmanın gururunu yaşıyoruz.

seslisohbet,Birçok insanımız Sesli Dünya sayesinde bu sistemleri tanıdı. Yine birçok insanımız bizlerle Dünya’ya sesini duyurdu.

Kısacası Sesli Sohbet sitelerine büyük bir yenilik kazandırdık. Peki, hayatımıza bu kadar yenilikler kazandıran bu sistem nasıl kullanılmaktadır?

Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Bir adet bilgisayarınız, kameranız ve mikrofonunuz olması sesli Chat sistemlerini kullanmanız açısından yeterli olacaktır.

Önemine gelince de birçok kişi daha doğrusu kişiler bu sistemler aracılığı ile yeni dostluklar hatta yeni aşklar yaşamıştır. Hayatını birleştirenler de olmuştur dersek abartmış olmayız.

Değerli Sesli sohbet kullanıcıları ve takipçileri bu yazım da sizlere kullanmış olduğunuz sesli Sohbet sistemlerinin ne olduğunu,
nasıl kullanıldığını ve önemi hakkında kısa bir tanıtım yapacağım. Makalemin sonunda bu sistemlere dair aklınız da herhangi bir soru işareti kalmayacaktır.
SesliSohbet
odamızın yeni sahibi ‘Alex Bey’ ve ekibi, platforuma yeni imaj vererek Skype uzerinden gerçekleşen coklu sohbeti oda içerisinde yayinlayarak,
mikrofonun tek kişi ile sınırlı kalmamasini sağlayip, daha farkli bir Sohbet kültürü geliştirmiştir.

Bu şekilde oda içerisinde Sohbete katilmak isteyen Skype adreslerini paylaşarak konu içine dahil olabilirler. Konferans içerisindeki Moderator eşliğinde Sohbetin tadina varmak istiyorsaniz sizde Seslidunya Sesli Sohbet odasina katilabilirsiniz.

Sesli sohbet Siteleri, seslisohbet, sesli sohbet, Kaliteli sohbet chat ismi sesliyoutube.net sesli sohbet, sesli chat, mobilsohbet, mobilchat,

705 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YcmJDvh9bE1dt0-s9aubyTLrmSO-GZCID-i_LKzPE0g